پیچ و مهره صنعتی
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید و فروش پیچ و مهره ریل قطار

خرید و فروش پیچ و مهره ریل قطار

فروش پیچ و مهره ریل قطار که یکی از پرکاربرد ترین پیچ و مهره ها می باشد از سایت (ahorapich)  که یکی از بهترین سایت های فروش پیچ و مهره های مختلف می باشد امکان پذیر است.

پیچ و مهره ریل قطار

ریل‌ها و تراورس‌ها به وسیله پیچ‌ها و پا‌بند به همدیگر بسته شده و سازه واحدی به نام بست خط را به‌وجود می‌آورند. این سازه در برابر نیروهای افقی و عمودی حاصله از حرکت قطارها و تغییرات درجه حرارت محیط مقاومت است.

انواع  پیچ و مهره را میتوان در تمام  صنایع  مشاهد کرد مانند صنعت مترو و راه آهن که در ادامه به آن میپردازیم.ازمتصل کردن قطعه های کوچک منزل تا صنعت های بزرگ مانند خودروسازی وسد سازی و غیره، همه از پیچ و مهره استفاده می کنند. پیچ و مهره با این که جزو ابزارهای خیلی کوچک است می آید ؛ اما جزوه ابزار آلات ضروری در هر صنعتی می باشند.

صنعت مترو و راه آهن

مهم ترین کاربرد پیچ و مهره در صنایع ای همچون صنعت مترو و راه آهن کشور است  استفاده از پیچ و مهره در اتصال ریل ها به یک دیگر است. و بارها هم شده که شما این نوع اتصالات را مشاهده کنید. مقاوم بودن در برابر انواع شرایط آب و هوایی و فشار قطار و همچنین ضدزنگ بودن آن ها از جمله مهم ترین ویژگی های این نوع پیچ و مهره ها است.

نحوه فروش پیچ و مهره ریل قطار

برای خرید هر محصولی باید دقت و اطلاعات کافی در اختیار داشته باشیم که پیچ و مهره ها نیز از این امر مستثنا نیستند بخصوص پیچ و مهره هایی که برای کارهای بزرگی همچون ریل قطار می خواهیم استفاده کنیم چون جان میلیون ها نفر به انتخاب محصول با کیفیت و مناسب که قرار است ما خریداری و تهیه نماییم بستگی دارد.

پس برای خرید پیچ و مهره ریل قطار که با بهترین مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می شود و کسب آگهی های لازم شما مشتریان و مصرف کنندگان با ما تماس بگیرید.

 

 

 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
 دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی واتس آپ: 09125210958
پست الکترونیکی: ipichco{at}gmail.com